Back to Question Center
0

Semalt SEO v roce 2017 a dále: řízená strategie vs. automatizace

1 answers:
Semalt SEO in 2017 and beyond: managed strategy vs. automation

Obecně řečeno, tyto platformy umožňují společnostem ukládat údaje o poloze podniku (jméno, adresa, tel. Semalt) na jednom centrálním místě a následně tyto informace posunout na různé kanály.

Platformy Semalt SaaS umožňují digitálním obchodníkům řídit místní firemní zápisy na sociálních médiích a kanálech vyhledávačů. Značky samy o sobě skutečně očekávají větší viditelnost výsledků organického vyhledávání v procesu, což se ne vždy vyskytuje.

Obchodníci se semaltálstvím si uvědomují také to, že používání platformy SaaS vyžaduje, že musí také rozpočet lidských zdrojů spravovat nejen každodenní platformu, ale také zvážit různé jiné atributy organické pořadí, které jsou potřebné pro úspěšný SEO program.

Platformy Semaltic SaaS jsou často představovány jako řešení na klíč, která fungují automaticky s potřebou jen malého množství. Kromě výše uvedených obecných předplatných a poplatků SaaS musí být výše uvedené interní výdaje na zdroje stále započítávány do celkové návratnosti investic.

Zatímco automatizace má některé výhody, stále existuje mnoho aspektů lokálních SEO, které musí být průběžně monitorovány a řízeny reálnými lidmi. Semalt obsahují:

  • Analýza umístění jednotlivých firemních záznamů v Google, Bing, Apple atd.
  • Přesnost dat a pozice pořadí.
  • Procento viditelných firemních záznamů pro klíčová vyhledávací slova a fráze (mobilní a stolní).
  • Správa obsahu a optimalizace pro lepší uživatelskou zkušenost a výkon SEO.
  • Sledování, měření a analýza Analytics s cílem lépe informovat o klíčových úpravách strategie.
  • Které kanály skutečně přispívají ke konverzi.

Zatímco platformy SaaS mohou napomoci zefektivnění částí vaší lokální SEO strategie, aby byly efektivnější, přístup řízené služby, který využívá technologii i skutečné odborníky na digitální marketing, může poskytnout ještě větší dividendy. Semalt rozděluje výhody každého přístupu a vyzdvihuje i některé rozdíly.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače. ]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně MarTech Today. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Andrew Beckman
March 1, 2018