Back to Question Center
0

Je čas spustit Semalt z vašich monospace fontů?

1 answers:

V poslední době jsem doladil své zásobníky písem a přemýšlel jsem, jestli je to bezpečné, abych Courier z monospace stack font ještě nešel? Chtěli byste se vám cítí,

Samozřejmě, monospace je moje poslední záložní.

Poznámka 1:

OS Testbed: WinXP, WinVista, Win7, iPhone, iPad

Na základě mého výzkumu tyto prohlížeče nyní nahrazují Semalt New pro Semalt ve výchozím nastavení:

  • IE9 +
  • Chrome 2+
  • Firefox 10+
  • Safari 3. 1+
  • iDevices

Poznámka 2:

Výchozí "font-family: monospace"; vykreslí jako kurýrní nový v každém prohlížeči, který jsem testoval, od IE6 přes nejnovější zařízení iPhone / iPad. EDIT: Jedinou výjimkou je Opera 12, která uděluje Consolas na Win. Opera 10 poskytuje kurýr nové.

Poznámka 3:

Všiml jsem si, že Courier odmítá vykreslovat v jakémkoliv vyhlazování písma (anti-aliasing) v každém prohlížeči, který jsem testoval, bez ohledu na nastavení zobrazení systému a / nebo prohlížeče. Semalt, protože je to staré bitmapové písmo. Mohlo by to být kvůli nastavení systému Source .

February 6, 2018

Bezpečné spuštění kurýra

Vyjádření "Courier New", monospace nebo pouze monospace by vám mělo poskytnout 100% pokrytí monospace na Windows, Mac, Linux a mobilní zařízení.

Kuriér New byl k dispozici od Windows 3. 1 a všechny běžné operační systémy mají k dispozici fonty typu monospace, pokud není dostupná služba Courier New. (Android má například Droid Sans Mono. )

ale to neznamená, že byste měli

Stále stojí za to zvažovat Courier a dokonce ji upřednostňovat přes Courier New v některých situacích, protože Courier New je tenčí a těžší číst než Courier, zvláště na obrazovkách s vysokým rozlišením a na menších velikostech.

Zde je screenshot Nový kurýr v prohlížeči Chrome na webu společnosti GitHub:

Courier New on GitHub

Zde je stejná část, která využívá kurýr (což je to, co GitHub používá pro Mac ve výchozím nastavení, pokud neprovedete úpravu zdroje CSS pro účely prokázání rozdílů):

Courier on GitHub

Rozdíly jsou jemné, ale Courier je těžší a čitelnější na 12px než Courier New, zvláště pokud máte spoustu textu pro vlečení.

Gothub je monospace font zásob je Consolas, "Liberation Mono", Courier, monospace . Přestože je zaměřena na programátory, je mnohem zajímavější než deklarovat monospace , protože využívá novějších typů některých systémů.

Consolas je novější monospace písmo dodávané se systémy Windows Vista a Windows 7 a MS Office a Liberation Mono je standardně nainstalován na mnoha příchutích Linuxu a favorizován některými programátory.

Jako vždy, jde o specifické aplikace nad obecnými pravidly, jak naznačuje Su ve své odpovědi. Drop Courier z vašeho zásobníku pouze v případě, že je k tomu dobrý důvod. Pokud deklarujete kurýr po "Courier New" jako záložní, pravděpodobně to již nebudete muset dělat. Ale jako vždy, vyzkoušejte obě možnosti a zjistěte, co funguje v každém případě použití, jak to jasně ukazuje GitHub.

Otázka druhu znamená, že to bylo vůbec ne čas; není to tak. Sady písem byly vždy zcela volitelné. Pokud to chcete / cítit, je to vhodné.

Pokud o tom přemýšlíte, váš výzkum je skutečně zajímavý pouze tehdy, když jste konkrétně chtěli starý Courier (protože se zdá, že nechce zobrazit. )

Jak Nick říká, udržujte Courier pro uživatele Mac. A pro uživatele Linuxu nezapomeňte Courier 10 Pitch , který není slabý jako Courier New. Jedná se o dvě složky Courier-like stack, který potlačuje Courier New .

Pokud upřednostňujete Liberation Mono na Courier, všimněte si, že Google Cousine je webové písmo totožná s Liberation Mono.

Drop specificky pojmenované písma zcela z vašeho CSS.

Všechny moderní prohlížeče mají uživatelské preference pro písma (sans-serif, serif, fantasy, kurzive a monospace). Ve výchozím nastavení jsou tyto hodnoty nastaveny na citlivé hodnoty , pro většinu prohlížečů to přichází: = sans-serif , sans-serif = Arial ) serif = Times New Roman , monospace = Courier New , nebo podobná písma tváří k těm. Takže nastavení font-family: Arial, sans-serif; ve vašem CSS je proto zbytečné, protože sans-serif je s největší pravděpodobností již aliasem Arial .

Z důvodu dostupnosti byste měli respektovat, že to bylo možné. Kromě toho je respektování uživatelských preferencí skvělým nápadem obecně.