Back to Question Center
0

Co bych měl nejprve zkontrolovat, aby vysvětlil více než 300% nárůst ekologické dopravy za 1 den? - Semalt

1 answers:

Dne 12. ledna vzrostla organická doprava o 300%, zatímco platební provoz značně klesl. Zkontroloval jsem všechny značky a všechny fungují dobře. Obávám se, že existuje špatná kalkulace. Co nejdříve zkontrolovat původ změny?

What should I check first to explain over 300% increase in organic traffic in 1 day? - Semalt

Také jsem do zprávy přidal kategorii zařízení a došlo k vyššímu růstu mobilních zařízení.

http: // www. filedropper Source . com / analyticsallwebsitedatachannels20170112-2017011220170111-20170111

February 6, 2018

Nejprve musíte analyzovat a analyzovat všechny vstupní stránky. Přejděte na Chování a poté na vstupní stránky. |

Když to provedete, zkontrolujte stránky, které získaly nejvíce zásahů, a shromážděte všechna klíčová slova používaná k nalezení organického obsahu.

Nedávno jsem na jedné z mých webových stránek zaznamenala stejnou přesnost.

Jedna stránka byla zaměřena na více než 300% ekologickou návštěvnost, což zdvojnásobilo provoz celého webu na téměř 100% nárůst: Effect of over 300% increase in a single page

Poté jsem otevřela analytiku, shromáždila klíčová slova a pak stránky, které získaly většinu hitů. Začala zkoumat a rychle zjistila, že se jednalo o vánoční recept na výrobu nějakého druhu kulturních jídel, které poslaly uživatele na mé webové stránky, protože jsem pro tento termín hodnotil první stránku a třetí místo.

V lednu se stejná událost stala minulý týden na téže internetové stránce: 150% to 200% increase throughout the week Začalo to na 7. a vrátilo se zpátky do normálu na 11. místě.

Tentokrát jsem výzkum neudělal, protože už vím, že někdy se objevují nové trendy, události a věci, které spouštějí web na našich stránkách

Zjistil jsem, že to vůbec není organická doprava. Naše URL adresy Adwords při přesměrování ztrácejí svůj parametr gclid. Jako (hrozný) výsledek, placená doprava jde pod ekologické. Abych tento problém vyřešil, exportoval (a) seznam adres URL po konzultaci Google Acquisition> Adwords> Final URL na konzoli Google Analytics a přešel všechny adresy URL jeden po druhém.

enter image description here