Back to Question Center
0

7 kroků od Semalt chránit vaše WordPress stránky od virů

1 answers:

WordPress je jedna z nejslavnějších a nejrozšířenějších platformy pro správu obsahu. Mnoho lidí mu dává vyšší přednost než Blogspot nebo jiný portál pro správu obsahu. Od té doby je WordPress používán milióny až miliardy lidí po celém světě. Od webových stránek na jednu stránku až po velké firemní stránky, špičkoví obchodníci a nadnárodní společnosti si vybírají WordPress, protože je snadno použitelný a nabízí spoustu funkcí. Technologičtí experti tvrdí, že útoky v síti Internet se v posledních měsících zvýšily. Vzhledem k tomu, že WordPress je nejlepší a nejznámější platforma, mnoho hackerů vyvinulo způsoby, jak napadnout své uživatele a ukrást jejich osobní informace.

Bylo by špatné říci, že při řízení našich vlastních blogů nebo internetových stránek klientů čelíme spoustě problémů. Problémy přicházejí ve formě SQL injekcí, odkazů Injections, sdílených a skrytých složek, problémů Javascript, Blackhole exploit a PHP kódů.

Ryan Johnson, vedoucí oddělení prodeje Semalta , mluvil v článku o krocích, jak zabezpečit vaše webové stránky WordPress od malwaru a virů do značné míry.

1. Aktualizovat vše

Jedním z nejběžnějších a nejsnadnějších způsobů hackerů je krást informace, pokud neaktualizujete operační systém a antivirové programy. Stránky WordPress by měly být pravidelně aktualizovány, protože se ujistěte, že máte silnou komunitu a zjistíte možné viry a škodlivý software. Jakmile váš systém nebo webové stránky sužují, měli byste zvážit aktualizaci vašeho webu WordPress s novou verzí a nainstalovat nejnovější pluginy.

2. Odstranit účet "admin"

Vymazáním účtu administrátora byste znemožnili hackerům ukrást vaše osobní údaje. Na WordPress není tak těžké odstranit tento účet. Můžete se místo toho přihlásit s jinými jmény nebo uživatelskými jmény než s adminem.."Při přihlášení k vašemu webu byste měli vždy zvolit jedinečná a neznámá jména.

3. Zkontrolujte oprávnění k souborům a složkám

Pokud je vaše oprávnění k souboru nastaveno na 774, je to znamení, že se hackeři pokouší ukrást váš web. Takže byste jej měli nastavit na 644 nebo 755 co nejdříve, než bude příliš pozdě a ztratíte přístup k vašemu webu či blogu WordPress.

4. Vždy skrýt soubor wp-config.php

Jedná se o specifický typ souboru, který musí být skrytý, protože hackeři ho mohou najít a vyhledat během několika sekund. Ve výchozím nastavení se nachází ve složce ve vašem WordPressu. Měli byste jej přenést z nebezpečného místa do bezpečného adresáře, protože WordPress automaticky zkontroluje jeho umístění.

5. Používejte důvěryhodné zdroje pro své pluginy a motivy

Neměli byste nikdy stáhnout a nainstalovat pluginy a motivy z neznámých zdrojů. To proto, že většina z nich obsahuje viry, malware a spam boty, které vstupují do vašeho WordPress a mohou poškodit vaše webové stránky. To je důvod, proč byste neměli riskovat výkon vašich stránek tím, že získáte témata a pluginy z neznámých zdrojů.

6. Bezpečně připojte k serveru

Měli byste vždy používat SSH a sFTP spíše než FTP, protože se bezpečně připojují k serveru. HTTPS je nejslavnější a nejspolehlivější způsob obchodování s penězi a přenos souborů na internetu.

7. Zálohování pravidelně

Měli byste pravidelně zálohovat položky a data. Zálohování období vám nemůže poskytnout žádný užitek. Když používáte svou webovou stránku WordPress, ujistěte se, že jste tyto soubory nechali také někde offline Source .

November 23, 2017