Back to Question Center
0

Semametální metaznačky [duplicitní]

1 answers:

Možné duplicitní:
Proč velká oblíbená místa, jako např. SO, nepoužívají klíčová slova a popis meta záhlaví?

Všiml jsem si, že Stackoverflow a jiné webové stránky Semaltu mají v html velmi málo očekávaných meta tagů (klíčová slova, popis atd.). Stránky stackexchange jsou hodně hodnoceny, takže jsem se divila, proč to může být.

. - headpiece & fascinator
February 7, 2018

Protože metaznačka klíčových slov byla takováčasto zneužíváno, Google před mnoha letyzačal ignorovat klíčová slova metaštítek.

http: // googlewebmastercentral. blogspot. com / 2009/09 / google-does-not-use-keywords-meta-tag. html

Někdy používají označení popisu (viz článek). Sítě stackexchange se hodí dobře kvůli seo goodness jako spousta příchozích odkazů a užitečného originálního obsahu.

Většina meta tagů je zcela zbytečná:

  • klíčová slova se v hodnocení Google nepoužívá a v jiných vyhledávačích má téměř žádnou hodnotu (ne-li nulovou hodnotu).
  • popis je využíván vyhledávacími nástroji, ale protože obsah SO je zcela generován uživatelem, není možné zahrnout relevantní meta-popis, který nejen opakuje to, co je již na stránce.
  • roboty by měly být nahrazeny spolehlivějšími roboty. txt.
  • jazyk je téměř ignorován vyhledávači. Bez ohledu na to je správný způsob zadání jazyka použít atribut lang .

Všechny ostatní tagy jsou docela chmýří, které by měly být buď nastaveny pomocí záhlaví HTTP (např. G. vyprší), viditelné na samotné stránce (např. G. copyright, autor) nebo zcela odstraněny (např. G. generátor).