Back to Question Center
0

Čas pro poradenství z Semalt - SEO taktiky je třeba zvážit

1 answers:

Pokud jde o myšlení o SEO, dvě hlavní věci, které překonávají naši mysl, jsou klíčová slova a zpětné odkazy. Vzhledem k tomu, že společnost Google nadále zlepšuje chápání lidského chování, zahájila některé strategie a posunula to, co považuje za významné hodnocení. Vyhledávací stroje nyní poskytují UX co největší pozornost.

Ivan Konovalov, odborný personál z Semalt Digital Services, zajišťuje, že tyto technické vylepšení vám umožní využít nejnovějších SEO technik, které Google nabídl.

Tactic # 1. Otevřené grafy na sociálních médiích

Nyní bylo prokázáno, že otevřené grafy na sociálních médiích jsou mnohem užitečnější a lepší než jednoduchý formát. Mohli byste mít několik spolubojovníků Facebooku, kteří jsou chronickými plakáty. Myšlenkou je sdílet některé dynamické příspěvky na internetu a nazval to Open Graph. Naštěstí je k dispozici pro uživatele služby Twitter a Facebook a může zvýšit celkovou výkonnost vašich webových stránek. Otevřený graf přitahuje obsah vašeho webu a zobrazuje jej správně v sociálních médiích. Pomáhá vám rozšiřovat hodnocení a viditelnost vašich webových stránek a Google může lépe procházet obsah otevřeného grafu.

Taktika # 2. Opravte soubor robots.txt

Když pavouci vyhledávače prohledávají webové stránky, hledají hlavně soubor robots.txt během tohoto postupu. Je důležité nedat jim zavádějící pokyny. Pokud jste si všimli nevysvětlitelné návštěvnosti, měli byste se podívat na soubory robot.txt, ujistěte se, že jsou správné. Navíc můžete řídit, jak vyhledávače indexují vaše webové stránky a které stránky by neměly být indexovány z důvodu nekvalitního obsahu. Jinými slovy, můžeme říci, že byste měli opravit soubor robots.txt a zabránit spamu a robotům zasáhnout vaše stránky.

Taktika # 3. Nadpisové značky pomáhají Googlu pochopit váš web

Nebylo by špatné říkat, že názvy značek pomáhají vyhledávačům lépe pochopit vaše stránky. Čím je váš obsah atraktivnější a informativnější, tím jednodušší bude, aby vyhledávače hodnocovaly a lepší zkušenosti, které uživatelé budou mít. Vyhledávače, zejména Google, vědí, když uživatelé obdivují obsah webových stránek a odpovídajícím způsobem je odměňují. Google může posílit hodnocení vašich stránek pouze tehdy, když je sestava UX správně připravena. Ujistěte se, že používáte logické hlavičkové značky a pomůžete Googlu skenovat a indexovat vaše stránky.

Taktika # 4. Používejte nástroje pro správu společnosti Google

Sada webových služeb společnosti Google může být použita k tomu, aby vaše webové stránky pomohly fungovat lépe než kdy jindy. To posiluje vaše strategie SEO do značné míry. Nástroje, jako je Google Search Console, lze pravidelně používat. Tyto nástroje vám pomohou sledovat, jak byly vaše stránky indexovány, a poskytovat informace o strategiích SEO. Můžete využívat bezplatných služeb společnosti Google a odeslat soubor Sitemap přímo vyhledávačům. To jim umožní rychle indexovat vaše webové stránky a nemusíte čekat dlouho.

Taktika # 5. Zkontrolujte nejnovější pluginy a aktualizace webu

Měli byste vždy sledovat nejnovější pluginy a tutoriály. Ujistěte se, že rychlost, navigace, návrh a zobrazení vašeho webového místa jsou až na značku a zahrnují úvahy o hodnocení Google. Téměř všechny webhostingové společnosti aktualizují své šablony a pluginy pravidelně. Měli byste dělat totéž, pokud chcete zvýšit UX webu, zlepšit jeho celkový výkon a viditelnost.

Tactic # 6. Optimalizujte okamžitě: Google a Facebook

Facebook Instant články, Apple zprávy a Google AMP nejlepší a nejdůležitější nástroje na internetu, slibovat pútavé a čisté rozložení pro vaše webové stránky a zlepšení doby načítání do značné míry.

Uživatelé nejsou odkloněni od Facebooku, když kliknou na tyto odkazy, ale obsah vašich webových stránek je zobrazen v impozantním formátu. Mnoho vydavatelů tuto techniku využívá a zvyšuje návštěvnost svého webu a zlepšuje jeho vyhledávač.

Ať už používáte všechny tyto techniky nebo vyberete pouze jednu z nich, zjistíte, že vaše stránky se zlepšují Source .

November 29, 2017