Back to Question Center
0

Konstruktivní poradenství Semaltem, který vás udrží mimo malware

1 answers:

Malware označuje chyby, které se šíří do počítačů pomocí internetového prohlížeče. Jedním slovem je to krátká forma škodlivého softwaru, který má potenciál zničit počítač. Proto se chová jako onemocnění šířící se hackery.

Studie společnosti Ponemon Institute ukazuje, že v internetovém prohlížeči je umístěno téměř padesát pět procent malwaru. Ve skutečnosti mohou hackeři při prohlížení zůstatku získat přístup k osobním bankovním údajům. Proto je nutné neustálé aktualizace počítačového softwaru vyhnout se zranitelnosti.

Alexander Peresunko Semalt Customer Success Manager, nabízí porovnat to s vozem z počátku devadesátých let na moderní, což je samozřejmě bezpečnější. Totéž platí pro počítačový software a potřebuje pravidelnou aktualizaci.

Zvažte Rachel jako příklad

Dáma je matka se dvěma dětmi, kteří pocházejí ze severní části Sydney. Ona je také dobře zběhlý s počítačovými dovednostmi, ale nedokáže aktualizovat svůj prohlížeč software. Ona přiznává, že se vyvaruje důležitosti upgradu svého počítačového operačního systému navzdory získávání neustálých výzev. V důsledku zachování starého systému umožnila hackerům vložit škodlivý software do svého počítače a vzal detaily. Dále se přiznává, že zaznamená transakce bez jejího oprávnění..Její příklad je jedním z mnoha skutečných příběhů o tom, jak hackeři používají malware. Například vláda Austrálie odhaduje náklady na počítačovou kriminalitu na ekonomiku na 1,65 miliardy dolarů.

Existuje vždy cesta

Navzdory výzvě v oblasti počítačové kriminality existuje možnost vyhnout se nízké ceně, aby se zajistilo, že vaše data nebudou v žádném případě ovlivněna. Za prvé, máme profesionály společnosti Identity Watch, kteří lépe chápou škodlivý software než hackeři. Pracují tím, že udržují ostražitost na webu, aby zjistili, zda zločinci odvádějí detaily lidí. Vše, co člověk potřebuje, je tedy postupovat několika kroky, které nakonec zajistí, aby jeho počítač byl bezpečný před hackery a dalšími potenciálními hrozbami. Naše zboží je nejlepší, takže se nemusíte starat o to, abyste se ujistili, že váš systém je bezpečný.

Tři hlavní kroky zahrnují počínaje registrací do Identity Watch, což se stává prvním krokem k zajištění vašeho počítače. Za druhé postupujte následovně aktualizací operačního systému, ale ne později. Poté se ujistěte, že heslo, které používáte, je dostatečně silné a bezpečné. Znamená to, že neposkytuje prostor pro takovéto běžné hesla, jako je jméno rodinných příslušníků, narozeniny a dokonce i vaše adresy. To je možné řečeno slovem, které se skládá z velkého písmena, malých písmen a nikdo nemůže odhadnout. To znamená ukončení zabezpečení vašeho počítačového systému.

Společnost Identity Watch ujišťuje zákazníky, že chrání svůj počítač nabídnutím nejnovějších bezpečnostních opatření v oblasti kybernetické bezpečnosti. Poslední století zaznamenává nárůst počítačových guruů, stejně jako hackeři, což znamená, že potřebujeme zajistit nejlepší bezpečnost, kterou nikdo jiný nemůže obejít. Konečně, přihlášením do Identity Watch se nemůžete znova starat o jeho bezpečnost počítače Source .

November 23, 2017