Back to Question Center
0

Měsíční škodlivý software napadl váš router Linksys? - Semalt ví, jak tento problém napravit

1 answers:

Existuje útok malware nazvaný "Měsíc", který napadá tradiční směrovače, jako je Linksys. Tento malware má potenciál ohrozit bezpečnostní stav počítačů a prohlížení na úrovni uživatelů.

Lisa Mitchellová manažer Success Customer Success Manager říká, že směrovače Linksys a jejich bezdrátové přístupové body podléhají této zranitelnosti, což může způsobit, že vaše webové stránky nebo klienti způsobí obrovskou ztrátu, protože internetových podvodů .

Měsíční malware

Měsíční malware má svůj potenciál ze způsobu, kterým obchází autentizaci. Umožňuje přihlášení bez vlastnictví administrátorských pověření. Po útoku na malware se směrovač Linksys začne načítat celý port s řadou portů 80 a 8080 odchozí komunikace - adventure holidays in south america. Výsledkem je značná datová činnost, která zpomaluje připojení k internetu. Počítače mohou dostat infekci příliš dělat jejich manipulaci a výkon CPU pomalé.

Jak zabránit Malware Malware

Měsíční malware ohrožuje bezpečnost připojení k internetu. V důsledku toho je vždy nezbytné zahrnout postup nebo kritérium pro odstranění této infekce ze směrovače. Existují některé kroky, které mohou lidé následovat, aby se dostali ven:

  • Přístup k webovým nastavením směrovače. Je důležité navštívit jejich webové stránky a získat informace, jako je model, sériové číslo, IMEI, stejně jako další relevantní informace..Některé směrovače mají tento odkaz na zadní straně panelu.
  • Ujistěte se, že váš směrovač Linksys má nejnovější firmware. V opačném případě může tento problém vyřešit pomocí aktualizace bezdrátového připojení nebo firmwaru. Společnost Linksys aktualizuje firmware k boji proti některým hackovým technikám, které ji mohou proniknout.
  • Přejděte na kartu administrace. Karta správy je v pravém horním rohu vedle spisů verzí firmwaru. Pokud máte nejnovější firmware, klikněte na tuto kartu a přejděte k dalšímu kroku. Ujistěte se, že zaškrtávací políčko pro přístup ke vzdálené správě je nastaveno na "zakázáno".
  • Z tohoto bodu klikněte na kartu Zabezpečení. V této fázi získáte určitou flexibilitu pro přizpůsobení některých bezpečnostních opatření vašeho směrovače. Zaškrtněte volbu Filtrování anonymních požadavků na Internet. Pokud je již ve výběru, můžete to nechat tak. Některé z nejnovějších firem Linksys mají toto nastavení ve výchozím nastavení.
  • Uložte nastavení routeru. Po uložení konfigurace je nutné směrovač vypnout. Chcete-li to provést, odpojte jej od zdroje napájení a připojte jej zpět. Výsledkem je, že router vymaže cache. Také se zbaví malwaru, který mohl být v jeho provozu.

Závěr

Přítomnost škodlivého softwaru ve vašem směrovači může také zpochybnit zabezpečení vašeho procházení. Je důležité ověřit, zda je váš router Linksys zabezpečený proti virům. Některé způsoby detekce a čištění škodlivého softwaru z tohoto směrovače jsou v tomto časopise. Obnovením routeru a vymazáním mezipaměti restartováním může pomoci odstranit nějaký malware. Můžete zajistit, aby vaše procházení procházení bylo bezpečné, stejně jako rychlé připojení k internetu.

November 23, 2017