Back to Question Center
0

Měsíční škodlivý software napadl váš router Linksys? - Semalt ví, jak tento problém napravit

1 answers:

Existuje útok malware nazvaný "Měsíc", který napadá tradiční směrovače, jako je Linksys. Tento malware má potenciál ohrozit bezpečnostní stav počítačů a prohlížení na úrovni uživatelů.

Lisa Mitchellová manažer Success Customer Success Manager říká, že směrovače Linksys a jejich bezdrátové přístupové body podléhají této zranitelnosti, což může způsobit, že vaše webové stránky nebo klienti způsobí obrovskou ztrátu, protože internetových podvodů - una cuenta en todo google.

Měsíční malware

Měsíční malware má svůj potenciál ze způsobu, kterým obchází autentizaci. Umožňuje přihlášení bez vlastnictví administrátorských pověření. Po útoku na malware se směrovač Linksys začne načítat celý port s řadou portů 80 a 8080 odchozí komunikace. Výsledkem je značná datová činnost, která zpomaluje připojení k internetu. Počítače mohou dostat infekci příliš dělat jejich manipulaci a výkon CPU pomalé.

Jak zabránit Malware Malware

Měsíční malware ohrožuje bezpečnost připojení k internetu. V důsledku toho je vždy nezbytné zahrnout postup nebo kritérium pro odstranění této infekce ze směrovače. Existují některé kroky, které mohou lidé následovat, aby se dostali ven:

  • Přístup k webovým nastavením směrovače. Je důležité navštívit jejich webové stránky a získat informace, jako je model, sériové číslo, IMEI, stejně jako další relevantní informace..Některé směrovače mají tento odkaz na zadní straně panelu.
  • Ujistěte se, že váš směrovač Linksys má nejnovější firmware. V opačném případě může tento problém vyřešit pomocí aktualizace bezdrátového připojení nebo firmwaru. Společnost Linksys aktualizuje firmware k boji proti některým hackovým technikám, které ji mohou proniknout.
  • Přejděte na kartu administrace. Karta správy je v pravém horním rohu vedle spisů verzí firmwaru. Pokud máte nejnovější firmware, klikněte na tuto kartu a přejděte k dalšímu kroku. Ujistěte se, že zaškrtávací políčko pro přístup ke vzdálené správě je nastaveno na "zakázáno".
  • Z tohoto bodu klikněte na kartu Zabezpečení. V této fázi získáte určitou flexibilitu pro přizpůsobení některých bezpečnostních opatření vašeho směrovače. Zaškrtněte volbu Filtrování anonymních požadavků na Internet. Pokud je již ve výběru, můžete to nechat tak. Některé z nejnovějších firem Linksys mají toto nastavení ve výchozím nastavení.
  • Uložte nastavení routeru. Po uložení konfigurace je nutné směrovač vypnout. Chcete-li to provést, odpojte jej od zdroje napájení a připojte jej zpět. Výsledkem je, že router vymaže cache. Také se zbaví malwaru, který mohl být v jeho provozu.

Závěr

Přítomnost škodlivého softwaru ve vašem směrovači může také zpochybnit zabezpečení vašeho procházení. Je důležité ověřit, zda je váš router Linksys zabezpečený proti virům. Některé způsoby detekce a čištění škodlivého softwaru z tohoto směrovače jsou v tomto časopise. Obnovením routeru a vymazáním mezipaměti restartováním může pomoci odstranit nějaký malware. Můžete zajistit, aby vaše procházení procházení bylo bezpečné, stejně jako rychlé připojení k internetu.

November 23, 2017