Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak vyloučit phishing podvod Professionals

1 answers:

Phishing je hackingová metoda, která zahrnuje podvedení oběti k kliknutí na konkrétní škodlivý odkaz. Z tohoto důvodu existuje řada vědců a způsobů řešení spamu, které doporučují webové stránky. Například většina lidí má vědomí, že kliknutí na tlačítko nebo odkaz z nápadného e-mailu může vést k hacknutí - blue book value used trucks commercial. Stejně jako jsou tyto informace k dispozici, zdá se, že hackeři stále uspějí ve svých útokech ve stejném měřítku. Například hackeři z Ruska dostali Yahoo hack pomocí e-mailů obsahujících Malware. Ztráta informací o demokratickém národním výboru je důsledkem trójského skriptu, který se nachází na panelu náhledu obrázku. Gmail Podvody s phishingem se také stanou běžnými každým dnem.

Lisa Mitchellová Semalt Customer Success Manager řekl, že většina útoků typu phishing závisí na malwaru v přílohě nebo v odkazu. E-mail musí přesvědčit oběť, aby provedl konkrétní výzvu k akci nebo klepnutím na odkaz, aby se dostal do hackerového bodu systému. Některé metody, které tito hackeři používají, jsou SQL Injections a Cross site scripting. Existuje mnoho případů, kdy podvody s kreditními kartami způsobují, že mnoho lidí ztratí své peníze. Phishing může také vystavit informace o osobách do rukou hackerů. Některé z běžných útoků phishingu v tomto ohledu zahrnují případy, kdy celebrity rozdávají peníze lidem, kteří hrozí, že vystaví své napadené obrázky.

Neklepávejte na předměty slepě

Předtím, než kliknete, můžete se vyhnout většině útoků phishingu, protože se vyhnete kliknutí na většinu nevyžádaných e-mailů, například některé z těchto e-mailů mohou obsahovat viry, které mohou ohrozit zabezpečení vašeho počítačového systému V ostatních případech můžete klepnout na odkaz a potvrdit, že patří k reálné osobě.V důsledku toho zvyšujete svou zranitelnost vůči budoucím útokům i současným útokům.Někteční hackeři používají techniky, jako je umístění tlačítka pro odhlášení do zprávy že tento e-mail je platný a může provést budoucí útoky .

Nevytahujte přílohy bez vyhledání jejich platnosti. Někteří poskytovatelé e-mailů, jako je Gmail, mají bezpečnostní opatření pro skenování trojských koní a virů, které by mohly být přítomny v e-mailech. Tyto e-maily mohou otevřít dveře pro útoky hackerů. Pro uživatele aplikace Outlook nastavte, aby náhled obrázku nebyl výchozí. Tento stav je aktuální konfigurace e-mailové schránky, ale pro některé uživatele se může lišit. Náhledy obrázků mohou provádět některé viry skripty, které mohou hackovat uživatelské prohlížeče.

Pouze legitimní zdroje

Zajistěte, aby vaše e-maily pocházely z oprávněného zdroje. Některé z domén, které podvodníci jsou již označeni spamem. Výsledkem je co nejrychleji odstranit jejich e-maily ze složky spamu. Dále byste měli zvážit hledání možných chyb v gramatice používání loga s nízkým rozlišením. V některých případech phishingové e-maily nejsou originální a mohou představovat vážné nedostatky ve způsobu, jakým se pokoušejí připomínat některé legitimní e-maily z webových stránek. Je také dobré zajistit, aby poskytovatel elektronické pošty měl robustní postup zálohování.

November 23, 2017