Back to Question Center
0

Semalt Expert na odstranění spamu Referrer v Google Analytics

1 answers:

Pokud používáte účet Google Analytics pro své webové stránky, možná jste si všimli velkého množství návštěv z copyrightclaims.org, get-free-social-traffic.com, floating-share-buttons.com, oo-6 -oo.com, free-traffic.xyz a další podobné domény, které se nadále zobrazují ve vašich statistikách. Tyto podezřelé webové stránky neustále posílají falešný provoz a jsou známé jako odkazující spam.

Cílem spamu sprostredkování je, aby webmasteři a blogové blogy navštěvovali návštěvu svých stránek a stránek jako odkazy, generovali výnosy pro sebe a zlepšovaly hodnocení svých webů ve výsledcích vyhledávačů.

Jack Miller, vedoucí manažer úspěchu zákazníků Semalt, poskytuje v tomto ohledu několik naléhavých otázek.

Všechny falešné doporučení s vlastnostmi popsanými výše jsou známé jako doporučení duchů. Jako obchodník byste měli vědět, jak odlišit falešné doporučení od legitimní návštěvnosti, abyste mohli boty zastavit ve procházení vašich stránek na internetu. Pokud nerozumní botové pokračují v procházení vašich stránek, je pravděpodobné, že jejich hodnocení bude ovlivněno a jejich stopy zůstanou po celý život ve vašem účtu Google Analytics.

Jak funguje nevyžádaná pošta spam a doporučení spamu

Nejprve byste měli vyhodnotit, kolik zobrazení stránek získáte, a tento přehled je zobrazen ve vašem účtu Google Analytics. Po načtení stránek měřící kód odesílá žádosti společnosti google-analytics.com/collect ke shromažďování informací o zobrazení stránek. Odkaz na protokol o měření nám poskytuje přesné informace o tom, co se děje na vašem webu.

Pokud skutečný návštěvník navštíví váš web, účet Google Analytics nezobrazuje přesné výsledky a míra okamžitého opuštění je vždy cent procent. Za těchto okolností je třeba pouze informaci, kterou potřebujete znát, o identifikaci vašeho vlastnictví, kterou lze snadno extrahovat vložením následujícího kódu na vaše webové stránky.


(funkce (i, s, o, g, r, a, m) {i ['GoogleAnalyticsObject'] = r [

(i [r] .q = i [r] .q || []).. , l  nový datum ; a = s.createElement (o),

m = s.getElementByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m [odstraněno] .insertBefore (a, m)

}) (okno, dokument, 'skript', '// www.google-analytics.com/analytics.js','ga') ;

ga ("vytvořit", "UA-XXXX-Y", "auto");

ga ("odeslat", "zobrazení stránky");

Zde máme seznam domén, které se používají jako doporučení duchů:

  • blackhatworth.com
  • hulfingtonpost.com
  • darodar.com
  • humanorightswatch.org

Účinky spamu odkazů

Spamový odkaz hraje zásadní roli při snižování přesnosti vašeho webu a ničí jeho celkovou reputaci na internetu. webmasteři se často obávají o kvalitu provozu, kterou dostávají jejich webové stránky, a služba Google Analytics může být použita k sledování toho, jaký typ zobrazení webových stránek získávají každý den.

Odstranění spamu

Je důležité vyloučit spamový odkaz a nejběžnějším a nejrozšířenějším doporučením je vytváření filtrů, které používají kritéria založená na vašem políčku Doporučení. Filtry pomáhají eliminovat provoz s nízkou kvalitou a řada lidí doporučuje blogerům, aby filtrovali své údaje na základě polí zdrojů kampaně.

Dalším způsobem, jak eliminovat doporučení pro zasílání odkazů, je použití filtrů v části Hostname. IP adresy podezřelých návštěvníků můžete také zabránit, abyste zabránili vstupu falešných pohledů na vaše stránky. Jedinou nevýhodou této techniky je to, že filtruje také platné pohledy na stránky. Pokud například někdo přečte váš článek, jeho pohled bude také označen jako spam. Ale pokud chcete zabránit tomu, měli byste jednoduše blokovat zobrazení stránek pomocí hostnametranslate.googleusercontent.com.

Hodnocení pracovníků online služeb Mediglobus. Poskytujeme vysoce kvalitní nemocniční péči a kvalifikované lékaře v zahraničí Source .

November 29, 2017