Back to Question Center
0

Semalt Expert - Jak učinit vaše děti porozumět a vyhnout se škodlivému softwaru

1 answers:

Uvědomujeme si skutečnost, že většina škol neučí děti, jak zůstat v bezpečí na internetu a jak se vyvarovat malwaru a virů. Možná je důležité porozumět významu informačních technologií v našich životech a být schopni řešit problémy spojené s technologií. Za to bychom museli naučit základy našim dětem. Jinak nemáme šanci uspět - tech loss consulting.

Ryan Johnson, přední expert z Semalt , sdílí své zkušenosti a specifikuje některé užitečné tipy pro vaše děti, aby zůstali v bezpečí na internetu.

Jak naše děti tráví čas na internetu

Nejprve bychom měli být obeznámeni s tím, jak naše děti tráví čas na webu. Další otázkou je, jak jim pomoci porozumět malware a jak se ho zbavit. Pomůžeme jim rozvinout porozumění malwaru a virům tím, že jim poskytnou pravidelné úkoly. Je naší povinností poskytovat dětem úkoly spojené s počítačem a pomáhat jim řešit otázky.

Výuka dětí s příslušnými videi

Velký počet videí o počítačových virech je k dispozici na internetu..Je pravda, že většina videí je zaměřena na dospělé, ale to neznamená, že naše děti nemohou těžit z nich. Mnoho videí YouTube mnoho informuje lidi o tom, jak přizpůsobit nastavení zabezpečení a pravidelně stahovat uživatelsky přívětivé aplikace a hry. Proto je povinností našich rodičů a učitelů dostávat děti užitečná videa založená na jejich třídní úrovni a mentálních schopnostech. V poslední době jsem našel několik novinek, které pokrývají internetové hrozby. Tyto kusy můžeme sdílet také s našimi dětmi, abychom mohli číst a naučit se nové věci.

Prezentace PPT

Ano, je pravda, že používám prezentace PPT, abych mým dětem hodně poučila jen o bezpečnosti a bezpečnosti. První věc je získat děti mnoha videí a prezentací PPT o malwaru a virech a jak se je zbavit. Jakmile projdou poskytnutým materiálem, dalším krokem je položit několik otázek, aby zjistili, zda se naučili všechny základy nebo ne. Lidé, kteří věří, že jejich děti jsou v bezpečí při surfování po internetu nebo pomocí sociálních médií, dělají velkou chybu. Existuje mnoho věcí, které potřebují naši pozornost a samozřejmě bychom měli přenést znalosti na naše malé děti o jejich bezpečnou a bezpečnou budoucnost. Pro děti do sedmi let můžeme získat verze obrázkových knih, které souvisejí s viry a malwarem. Prostřednictvím těchto knih je můžeme naučit, jak se připravit na budoucnost a jak zajistit jejich bezpečnost na internetu.

Závěr

Pokud jde o viry a malware, dospělí i děti se musí naučit základy. Bezpečnost online je pro všechny dnes jedním z hlavních problémů. Pokud nebudeme věnovat pozornost antivirovému softwaru a programům proti malwaru, hrozí nám ztráta všech dat a citlivých souborů. Totéž by se mělo naučit našim dětem. Při používání sociálních médií by se měli ujistit, že jejich profily a hesla nejsou hacknuty. Učitelé by proto měli uspořádat další kurzy pro děti, aby přednášeli o malwaru a virech.

November 23, 2017