Back to Question Center
0

Semalt Expert ujišťuje, že se můžete vyvarovat malwaru v kanceláři - Tady je How

1 answers:

Malware může způsobit mnoho ztrát a škod. V obchodním světě hackeři zkoušejí mnoho triků k ukrácení peněz, obchodních tajemství a veškerých informací, které jim mohou pomoci. Bezpečnostní nástroje, jako je antivirový software, brány firewall a šifrování e-mailů, hrají významnou roli při udržování malwarových útoků. Nicméně, existují způsoby, jak hackeři mohou obejít tato opatření. Často se zaměřují na zaměstnance, aby našli cestu do organizačního systému.

Naštěstí, pokud by zaměstnanci přijali následující opatření stanovená odborníkem Semalta , Ivanem Konovalovem, výrazně sníží jejich zranitelnost proti útokům malwaru - computer repair shops in san jose.

1. Poznat nepřítele

Pop-up upozornění a inzerce na webových stránkách jsou skutečností v online světě. Hackeři investovali značnou dobu do těchto dvou metod. Výstrahy a reklamy jsou často agresivně zobrazovány a dravě formulovány. Reklamy prodávají nabídky, které vypadají dobře. Vyskakovací okna často upozorňují na chybu, která vyžaduje naléhavou pozornost, a vyzývá zaměstnance, aby si stáhli opravné nástroje. Tyto reklamy a vyskakovací okna skrývají odkazy na škodlivé soubory ke stažení a weby. Jakmile uživatel klikne na takové odkazy, malware se může automaticky stáhnout.

Úřad pro informační bezpečnost severovýchodní univerzity doporučuje, aby se pracovníci vyhýbali takovým vyskakovacím oknům a pouze klepali na legitimní odkazy.

2. Dávejte pozor na podivné odkazy a přílohy

3. Skenování externích paměťových zařízení

Nyní a potom mohou být soubory přenášeny z jednoho počítače do jiného pomocí různých zařízení z USB flash disků, paměťových karet, externích pevných disků a dalších zařízení. Tato paměťová zařízení jsou často sdílená a mohou přenášet malware z jednoho počítače do druhého. Před otevřením souborů zkontrolujte zařízení pro ukládání dat, abyste detekovali malware, jak doporučuje MakeUseOf.

4. Pokud je dohoda příliš dobrá

Lidé jsou vždy přitahováni k svobodným věcem. Zdarma hry, software, hudba a filmy jsou návnadou, kterou většina hackerů použije pro plantáž malwaru do mnoha počítačů. Většina webových stránek nabízejících bezplatné stahování je ohrožena, aby se do systému dostal malware. Úřad informační bezpečnosti společnosti Northeastern University obhajuje stahování z důvěryhodných webů s cílem snížit toto riziko.

5. Nespadat na phishingové e-maily

phishingové e-maily jsou určeny k získávání určitých informací od příjemce pomocí různých taktik. Spisovatelé těchto e-mailů mohou hrát trpělivou hru pro získání důvěry nebo použít záminku, jako jste vyhráli loterii, abyste povzbudili zaměstnance k tomu, aby zveřejnili informace, jako jsou informace o kreditní kartě. Jejich taktiky se liší v sofistikovanosti a technice. Pracovníci by měli vyhýbat e-mailům od neznámých odesílatelů. U e-mailů, které čte pracovníci personálu, je třeba věnovat pozornost informacím v případě, že je odesílatel napaden.

6. Zakázat HTML v e-mailu

HTML může spouštět skripty. Je-li infikovaný e-mail otevřen, skript malware se automaticky spustí a infikuje počítač. Chcete-li se tomuto riziku vyhnout, vypněte funkci HTML v e-mailu. Pokud zaměstnanci musí používat HTML, měli by být jisti, že e-maily pocházejí z důvěryhodných zdrojů.

November 23, 2017