Back to Question Center
0

Semalt - Jak eliminovat riziko útoku škodlivého softwaru?

1 answers:

Nemůžeme zůstat v bezpečí na internetu. Dokonce i špičkový antivirový software a programy nemohou eliminovat rizika způsobená útoky a infiltrací. Vaše šance na infikování virem jsou tedy vždy vysoké. Můžeme se však chránit na internetu úpravou několika opatření a péčí o naše bezpečnostní nastavení.

Je možné minimalizovat rizika útoků malwaru pomocí těchto postupů a strategií definovaných Ryanem Johnsonem, vedoucím prodeje Semalt Digital Services:

1. Pokud hacker napadl vás nebo váš systém nefunguje správně, měli byste kontaktovat poskytovatele produktu ESET.

2. Měli byste se chránit nejnovějšími verzemi produktů ESET.

3. Vždy byste měli trénovat bezpečné prohlížení a nainstalovat nejnovější antivirový a antivirový software.

4. Chraňte své počítače před silnými hesly a uživatelskými jmény.

5. Využijte sebe a své děti o tom, jak zůstat chráněni na internetu.

Chraňte se s produkty ESET

Praxe bezpečné prohlížení internetu

Měli byste vždy trénovat bezpečné prohlížení internetu. K tomu musíte omezit přístup k neznámým a podezřelým webovým stránkám. Je důležité zapnout blokování reklam během používání oblíbených profilů sociálních médií nebo surfování po internetu. Současně byste měli zvolit robustní a dlouhá hesla se správnými velkými a malými písmeny. Nikdy byste neměli sdílet své heslo s nikým, za každou cenu. Zůstaňte pryč od e-mailů, které pocházejí z nových ID a neznámých osob. Nikdy byste neměli klikat na odkazy a nevyžádané e-mailové přílohy, protože by to mohlo být pro vaše počítačová zařízení riskantní.

Udržujte počítač chráněný

Měli byste chránit počítače. Za tímto účelem byste měli pravidelně zálohovat soubory a důležitá data. Ujistěte se, že tento proces opakujete třikrát týdně, protože nechcete ztratit soubory a složky. Pokud používáte externí zařízení, jako jsou USB a DVD, měli byste svůj antivirový software zapnout, aby se zabránilo virům a malwaru. Nikdy byste neměli měnit výchozí nastavení svého zařízení, dokud nenastanete některé nejisté věci Source .

November 23, 2017