Back to Question Center
0

Semalt - Jak eliminovat riziko útoku škodlivého softwaru?

1 answers:

Nemůžeme zůstat v bezpečí na internetu. Dokonce i špičkový antivirový software a programy nemohou eliminovat rizika způsobená útoky a infiltrací. Vaše šance na infikování virem jsou tedy vždy vysoké. Můžeme se však chránit na internetu úpravou několika opatření a péčí o naše bezpečnostní nastavení.

Je možné minimalizovat rizika útoků malwaru pomocí těchto postupů a strategií definovaných Ryanem Johnsonem, vedoucím prodeje Semalt Digital Services:

1. Pokud hacker napadl vás nebo váš systém nefunguje správně, měli byste kontaktovat poskytovatele produktu ESET - types of plc contact sensors.

2. Měli byste se chránit nejnovějšími verzemi produktů ESET.

3. Vždy byste měli trénovat bezpečné prohlížení a nainstalovat nejnovější antivirový a antivirový software.

4. Chraňte své počítače před silnými hesly a uživatelskými jmény.

5. Využijte sebe a své děti o tom, jak zůstat chráněni na internetu.

Chraňte se s produkty ESET

Praxe bezpečné prohlížení internetu

Měli byste vždy trénovat bezpečné prohlížení internetu. K tomu musíte omezit přístup k neznámým a podezřelým webovým stránkám. Je důležité zapnout blokování reklam během používání oblíbených profilů sociálních médií nebo surfování po internetu. Současně byste měli zvolit robustní a dlouhá hesla se správnými velkými a malými písmeny. Nikdy byste neměli sdílet své heslo s nikým, za každou cenu. Zůstaňte pryč od e-mailů, které pocházejí z nových ID a neznámých osob. Nikdy byste neměli klikat na odkazy a nevyžádané e-mailové přílohy, protože by to mohlo být pro vaše počítačová zařízení riskantní.

Udržujte počítač chráněný

Měli byste chránit počítače. Za tímto účelem byste měli pravidelně zálohovat soubory a důležitá data. Ujistěte se, že tento proces opakujete třikrát týdně, protože nechcete ztratit soubory a složky. Pokud používáte externí zařízení, jako jsou USB a DVD, měli byste svůj antivirový software zapnout, aby se zabránilo virům a malwaru. Nikdy byste neměli měnit výchozí nastavení svého zařízení, dokud nenastanete některé nejisté věci.

November 23, 2017