Back to Question Center
0

Semalt sdílí přesvědčivé rady, jak se vyhnout útokům Ransomware

1 answers:

Internet je nedílnou součástí digitálního marketingu, komunikace a výkonu práce. Firmy a restaurace jsou také digitální pro oslovení zákazníků a nových návštěvníků ve velkém, scénář, který útočníci využívají. Provozování obchodních webových stránek nebo podnikání B2B bez komplexní bezpečnosti webových stránek představuje pro podnikání velké nebezpečí a riziko.

V současné době hackeři vytvářejí trojské hrozby a malware, který po získání plné kontroly nad jejich webovými stránkami vyžaduje od vlastníků webových stránek dolary. Každý den navštíví více než 1 miliardu klientů algoritmy s výsledky hledání, které hledají nový a originální obsah. Going Digital zajišťuje podnikům obrovské výnosy po zavedení dlouhodobé strategie pro zajištění větší návštěvnosti a vytváření provozu.

Cyber ​​zločinci inovují nové techniky a nástroje, které se šíří do počítačů a webových stránek bez souhlasu vlastníků. Na druhou stranu, profesionálové v oblasti SEO se osvobozují od toho, jak se vyhnout hackování škodlivými hrozbami. Být ostražitý při surfování pomáhá vyhnout se virové infekci.

Následující tipy, které stanovil Ryan Johnson, přední expert z Semalt , vám pomohou bezpečně provozovat váš web, aniž by byli hackeri frustrovaní.

Udržujte systémový software aktuální

Zastaralé programy a software přinášejí majitelům webových stránek velké riziko, že budou hacknuti snadno." Nikdo nechce jít ven z obchodu, protože byl napaden hackery. -malware k nejnovějším verzím dostupným na internetu, které blokují virus Ransomare a Trojan z napadení počítače.Instalace antivirového softwaru také hraje klíčovou roli při blokování útoků a hrozeb.Jděte o krok před hackery instalací a plánováním úplných skenů, a odstraňte všechny hrozby, které by mohly být na vašem PC nainstalovány bez vašeho vědomí.

Vaše přijetí spamových e-mailů a dalších příloh

V současné době využívají spamátoři uživatele počítačů tím, že jim zasílají falešné e-maily a zprávy na své e-mailové adresy. Po otevření e-mailu se klient přesměruje na škodlivou webovou stránku, kterou hackeři využívají k získání dalších informací o uživateli počítače. Ve většině případů se nevyžádané e-maily skládají z generovaného odkazu se škodlivými kódy, který vyžaduje, aby uživatelé počítačů vyplnili informace a získali ocenění.

Připojení k vzdálené ploše

Připojení vzdálených pracovních stanic ohrožují vlastníky webových stránek, protože instalovaný škodlivý malware jako je ransomware běží vzdáleně bez souhlasu vlastníků PC. Abyste se vyhnuli útokům napadaným osobám, deaktivujte připojení vzdálené plochy k zablokování šíření hrozeb na vašem PC.

Provádění pravidelných záloh

Provádění pravidelných záloh na vašem PC funguje jako jeden ze způsobů, jak zabránit šíření hrozby ransomware z vašeho počítače. Práce s dodavatelem zálohování vám dává dobrou pozici zablokování trojského viru a ransomwaru.

Pokud jde o komunikaci a online marketing, vaše bezpečnost webových stránek je na prvním místě. Vyhněte se platit spoustu dolarů hackerům tím, že najme IT odborníky, aby zkontrolovali bezpečnost vašeho webu a sledovali vaše online operace. Klienti dávají přednost organizaci, která upřednostňuje jejich bezpečnost. Chyť pozornost návštěvníků upřednostňováním bezpečnosti webových stránek Source .

November 23, 2017